Благодійний концерт від метра за підтримки “Поруч”

Благодійний концерт від метра за підтримки “Поруч”

За підтримки ГО «ВГО «Поруч» 9 жовтня в Копичинцях, що на Тернопільщині, відбувся Благодійний концерт відомого американського піаніста Славоміра Добжанського, батько якого походить із села Гадинківці, розташованого на території Копичинецької ОТГ. За попередньою домовленістю з піаністом, на кошти, виручені з продажу квитків на концерт (символічною ціною в 50 грн), «Поруч» придбає нове фортепіано в міський центр культури та дозвілля.
С. Добржанський — піаніст міжнародного класу. Він є професором гри на фортепіано в університеті штату Канзас (США) та виступає як класичний виконавець по всьому світу.
Серед іншого, у програмі він виконував твори Ігоря Соневицького — відомого композитора теж із Гадинковець, що заснував Український Музичний Інститут у Нью-Йорку. «Музика композитора повинна звучати там, де він народився», — так сказав Славомір Добржанський на концерті в Копичинцях.
Всього було реалізовано 447 квитків. І хоча троє з бажаючих відвідати концерт не змогли цього зробити, вони передали свій благодійний внесок, і це — плюс 200 гривень до зібраних за продані квитки.
Таким чином, разом було зібрано 22 550 гривень на покупку нового інструмента для музикантів громади.