“Поруч” з вихованцями дитбудинку в Циблях

“Поруч” з вихованцями дитбудинку в Циблях

У неділю 29 грудня група волонтерів від ГО «ВГО “Поруч”» здійснила поїздку до дитячого будинку “Мрія Переяславщини” в селі Циблі. Діти були вельми раді гостям — зустрічали волонтерів з щирими усмішками, теплими обіймами та в святковій атмосфері.

 

Для молодших школярів провели майстер-клас із виготовлення паперових новорічних прикрас, яким діти захопилися з неймовірним ентузіазмом, а також декілька інтерактивних ігор і танці. Зі старшими, яких уже не надто зацікавили активності для малюків, ближче познайомилися й поговорили про свята, життя та плани на майбутній рік.

Протягом зустрічі стіни дитячого будинку наповнив не лише дитячий сміх, а й музика, вибирати яку мали можливість самі діти. Вихованці були в захваті, коли на прощання серед купи інших подарунків отримали портативну музичну колонку, з якої щойно звучали їхні улюблені треки.

Це був цікавий та приємний досвід, і точно не остання зустріч організації «Поруч» з вихованцями дитячого будинку в Циблях. Щиро бажаємо дітям щастя й успіхів у новому році та вітаємо зі святами!