Миротворчий табір

Миротворчий табір

Наприкінці жовтня, у рамках проєкту «Надання можливостей молоді для забезпечення примирення суспільства: сприяння взаєморозумінню та ненасильницькому спілкуванню», пройшов п’ятиденний миротворчий табір.

Під дахом етнокомплексу “Українське село” “Школа Миру” зібрала учасників із семи областей України: Донецької, Луганської, Волинської, Херсонської, Кіровоградської, Черкаської та Тернопільської.

За час роботи табору миробудівники вчилися працювати в команді, активно слухати один одного, знаходити й ефективно використовувати сильні сторони кожного з учасників команди. Протягом п’яти днів кожен мав змогу прокачати свої навички медіації та неконфліктного спілкування. Крім того, у таборі була активна розважальна програма: квести, майстер-класи, тематичні вечори.

Також учасники мали змогу поспілкувалися з американським професором Кеннетом Ландра, послухати його лекцію про медитації та навчитися ефективних способів морального й фізичного відпочинку.

Наприкінці табору кожна команда поділилася досвідом, який отримала впродовж тижня, та розповіла, які знання й ініціативи планує привезти до своїх шкіл.

Марія-Антуанетта Янковська, учасниця проєкту, поділилася враженнями від табору та написала вірш, який присвятила часу, проведеному в “Українському селі”.

Не так давно у вайбер звістка

Так пізно ввечері прийшла,

Про те, що табір миру, звісно,

Всіх нас під Києвом чека.

Ми, хутко склавши всі валізи,

Спішим завзято на вокзал.

Наш потяг, наче до круїзу,

Домчить умить — і ми вже там.

Яка краса, яка природа,

Не можна відірвать очей.

Тут ранки — справжня насолода,

І ніжність зоряних ночей.

Знайомства нові, вірні друзі,

Ми з ними йдемо пліч-о-пліч,

 

І тут немає місця тузі,

А кращий час гуляти — ніч.

Нам було весело і кльово,

Сміялись, танцювали ми,

Не спали ніч, і це кайфово,

Бувайте друзі, час іти!

 

Про нас пишуть: https://ukurier.gov.ua/uk/articles/mirobudivniki-rodom-zi-shkoli/