Конкурс з надання послуг з розробки Policу Paper в галузі системи шкільного харчування

Конкурс з надання послуг з розробки Policу Paper в галузі системи шкільного харчування

ВГО «ПОРУЧ» в рамках проєкту «Введення санітарних норм якості харчових продуктів згідно положень НАССР щодо контролю безпечності продуктів харчування та покращення умов, які не відповідають санітарним нормам, в їдальнях державних закладів освіти в Донецькій і Луганській областях (на підконтрольних Уряду України територіях)» оголошує конкурс з надання послуг юриста та аналітика з підготовки і розробки аналітичних документів.

Проєкт реалізовують ВГО «ПОРУЧ» і МБФ «Жовто-Блакитні крила» у партнерстві з ChildFundDeutschland, за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

Термін подання тендерних пропозицій: 11.01.2021 до 17.00 за київським часом.

 

Вимоги до учасників:

Резюме.

Документи суб’єкта підприємницької діяльності.

Досвід роботи з підготовки нормативно-правових актів, аналітичних документів є обов’язковий.

Приклади раніше підготовлених нормативно-правових актів та аналітичних документів.

Наявність відповідних КВЕДів.

Заявка від юридичних осіб подається на фірмовому бланку і має бути завірена печаткою. На титульній сторінці мають бути вказані реквізити, у т.ч контактна інформація виконавця (виконавців).

Комерційна пропозиція.

Інші документи, які можуть бути корисними для оцінки пропозиції (наприклад, рекомендаційні листи тощо).

 

Технічне завдання:

Надання юридичних (1 ставка) та аналітичних (1 ставка) послуг з підготовки і розробки аналітичного документу – «Policy Paper».

Методологія підготовки документа – побудова «Дерева цілей» з подальшим обговоренням і моделюванням потенційних рішень і заходів.

Оцінка стану функціонування системи шкільного харчування повинна здійснюватися у формі аналізу та обговорення за участі стейкхолдерів.

Кількість залучених стейкхолдерів – не менше 120 осіб.

Кількість сторінок – до 150 сторінок.

Термін реалізації – 5 місяців.

Зацікавленим сторонам необхідно підготувати свої цінові пропозиції у відповідності до вимог, зазначених у даному оголошенні. Пропозиція повинна бути написана українською мовою, містити реквізити заявника, а ціни мають включати в себе необхідні податки та збори, окрім ПДВ та залишатися в силі не менше 60 діб після завершення дати подання.

Конкурсні документи (пропозиції) мають бути надіслані на електронну адресу: poruchchild@gmail.com Тема листа: «Конкурс. Policy Paper. Юрист» та\або «Конкурс. Policy Paper. Аналітик».

Заявник несе відповідальність за те, щоб пропозиція надійшла на вищевказану адресу не пізніше встановленого терміну. Надсилаючи пропозиції електронною поштою, переконайтеся, що вони підписані, відправляються у форматі *.pdf чи *word і не містять вірусів чи пошкоджених файлів.

Вибір буде здійснено на користь пропозиції, яка відповідає вимогам та критеріям оцінки. На її підставі буде укладено договір.

Просимо взяти до уваги, що ВГО «ПОРУЧ» не зобов’язується приймати будь-яку пропозицію чи укладати контракт, як і не несе відповідальності за будь-які витрати, пов’язані з підготовкою та подачею постачальником пропозиції, незалежно від результату або способу проведення процесу відбору.