“Школа Волонтерів” у Полтаві

“Школа Волонтерів” у Полтаві

Полтавська молодь проводить вересневі вихідні у колі однодумців,  гуртуючись разом, та працює над планом відновлення і розвитку суспільства, над соціальними проектами, що мають змінити країну на краще.

Так,  8 та 9 вересня на спортивній базі “Олімпійський резерв” відбувся захід “Youth Volunteer Campus” за сприяння місцевих активістів і «Платформи громадського простору».

Програма волонтерського табору була досить насиченою різноманітними ворк-шопами та майстернями, де молодь здобувала базові навички волонтера.

Майже 50 молодих активістів пройшли курси домедичної допомоги, самооборони, туризму (орієнтування на місцевості), лідерства й тімбілдінгу та «Школу волонтерів» від ГО «ВГО «Поруч».

Експерти «Поруч» – Тищенко Марія та Воропай Ольга – підтримують волонтерський рух і створюють умови для розвитку молодих громадян, мотивують соціальну відповідальність, що є вельми важливою в умовах сьогодення.

Наша команда поділилася досвідом громадської організації, розкрила секрети успіху вдалого проекту й основ його написання, розповіла про лідерство та цінність командної роботи.

Волонтери завжди знають, як корисно, приємно і продуктивно провести вихідні!