Поруч» + ACTED = Допомога

Поруч» + ACTED = Допомога

ГО «ВГО «ПОРУЧ» у партнерстві з ACTED (французька гуманітарна неурядова організація. Місія наша – це рятувати життя та підтримувати людей у задоволенні їхніх потреб) передали «енергетичну допомогу» 150 домогосподарствам Макарівської територіальної громади Київської області, які постраждали від дій російських агресорів на території України.

Серед наданої дуже потрібної сьогодні побутової техніки — світлодіодні Led-ліхтарі (акумуляторні із сонячною панеллю), павербанки, портативні обігрівачі, портативні інфрачервоні газові керамічні обігрівачі-плити («2 в 1») та запасні чангові балони до них.

Отримали їх сім’ї, що мають трьох і більше дітей віком до 10 років, у яких житло зазнало пошкоджень або зруйновано; одинокі літні люди віком 75+ років).

Цю добру справу вдалося здійснити в рамках проєкту “Реагування на багатогалузеві гуманітарні потреби  внутрішньо-переміщених осіб та постраждалого від конфлікту населенню в Україні” за підтримки Українського гуманітарного фонду (UHF).

«Цією зимою в селищі часто вимикали світло, і доводилося подовгу сидіти при свічках. До пунктів незламності йти довго, та й важко. Тому дуже дякую ACTED і ГО «Поруч» за обігрівач, портативну зарядку та ліхтарик, які вкрай потрібні в холодний і темний період. Ваша підтримка дуже важлива та дає нам надію», — таким відгуком місцева пенсіонерка Галина Лисенко, мабуть, якнайкраще висловила думку чи не всіх своїх земляків, чиє життя — віримо — стало хоча б трішки світлішим і теплішим у цей важкий для всіх нас час.