Дослідник для проєкту «Надання можливостей молоді для забезпечення примирення суспільства: сприяння взаєморозумінню та ненасильницькому спілкуванню»

Дослідник для проєкту «Надання можливостей молоді для забезпечення примирення суспільства: сприяння взаєморозумінню та ненасильницькому спілкуванню»

 

ВГО «Поруч» оголошує конкурс на розробку інструментарію, організацію проведення та підготовки звіту за результатами дослідження «Соціально-економічні та культурно-політичні виклики соціальній згуртованості молоді громади».

Мета проєкту: Проєкт спрямований як на сприяння розбудови миру / пом’якшення наслідків нинішнього конфлікту, так і на запобігання нових потенційних конфліктів. З одного боку, учням і вчителям показується конкретний вихід із ситуації насильства в школах, що часто спричиняється травмами молодих людей з окупованих територій, і вони матимуть можливість самостійно мирно вирішувати конфлікти. З іншого боку, заходи проєкту в цілому сприяють розвитку культури мирного врегулювання конфліктів / співпраці, щоб внести вклад в зниження нинішньої схильності до насильства, особливо серед молодого покоління, і зміцнити здатність українського суспільства жити в мирі в довгостроковій перспективі.

Опис проєкту за посиланням: http://poruch.com.ua/projectsporuch/peaceproject/

Технічне завдання:

  • Формулювання проблематики, мети та наукового «бекграунду» дослідження, визначення очікуваного ефекту від використання результатів для удосконалення інформаційно-методичного забезпечення заходів зі сприяння соціальній згуртованості суспільства.
  • Підготовка інструментарію, обґрунтування релевантності методів цілям і завданням дослідження.
  • Організація збору та обробки первинної інформації.
  • Підготовка звіту за результатами дослідження.
  • Підготовка презентаційних матеріалів для поширення результатів дослідження.

Вимоги:

Резюме (перевагами будуть наявність досвіду розробки інструментарію, організації проведення і підготовки звітів за результатами дослідження соціальних наслідків реалізації програм і політики, досвід прикладної наукової роботи в сфері соціальної політики та публікацій у фахових рецензованих виданнях).

Зразки наукових прикладних досліджень та публікацій

Цінова пропозиція.