Результати проєктів-переможців програми “Підтримка жінок, миру та безпеки в Україні”

Результати проєктів-переможців програми “Підтримка жінок, миру та безпеки в Україні”

Восени Центр Економічного Відновлення у консорціумі з Ла Страда-Україна/La Strada-Ukraine, ВГО Поруч та Інститутом конструктивної журналістики та нових медіа Constructive.Institute оголосили відбір серед українських некомерційних організацій, які надають підтримку жінкам в умовах війни, займаються розширенням прав і можливостей для жінок та долають проблеми гендерної дискримінації та домашнього насильства. 

Разом із партнерами, ми обрали громадські організації, які отримали фінансування у розмірі 5000£. Більшість із них вже реалізували заплановані проєкти, тож ми раді поділитися з вами результатами:

  •  Психологічний помічник чат-бот для мам, який допомагає краще розуміти власні умовно “негативні”  емоції та екологічно проживати їх за допомогою психологічних вправ. Проєкт реалізований громадською організацією “Клуб підтримки вагітності та материнства “Лада”.
  • “Школи жіночої взаємоДІЇ” — офлайн курсу з перекваліфікації для жінок Рівненської громади, які вимушено переїхали або втратили роботу внаслідок війни. Реалізовує проєкт ГО Асоціація жінок України “ДІЯ – Рівне”.
  •  5-денний онлайн-стартап табір “Made in Ukraine”, мета якого допомогти 50-ти учасницям сформувати бізнес-ідею та опанувати ключові інструменти для започаткування власної справи. Реалізовує проєкт громадська організація Startup Ukraine.
  • Womentor: від ідеї до реалізації — менторська спільнота для активних жінок, які мають соціальну або бізнес-ідею. Проєкт складався з офлайн-навчання, індивідуальної роботи з менторами та супроводом у реалізації бізнес-ідей. Реалізовує проєкт Інститут Суспільних Ініціатив у місті Львів. 
  •  Коворкінговий центр для жінок Печеніжинської громади в рамках якого відбулись освітні активності необхідні для забезпечення фінансової стабільності та економічної спроможності. Проєкт реалізовувався Громадською організацією «ДІЄ. Добрі Ідеї Єднають».

Дякуємо обраним організаціям за проактивність та якісно реалізовані проєкти! Програма «Підтримка жінок, миру та безпеки в Україні» стала можливою завдяки підтримці Посольства Великої Британії в Україні.