“Підтримка жінок, миру та безпеки в Україні”

“Підтримка жінок, миру та безпеки в Україні”

Розпочинаємо знайомство з проєктами-переможцями програми “Підтримка жінок, миру та безпеки в Україні”

Восени Центр Економічного Відновлення у консорціумі з Ла Страда-Україна/La Strada-Ukraine, ВГО Поруч та Інститутом конструктивної журналістики та нових медіа Constructive.Institute оголосили відбір серед українських некомерційних організацій, які надають підтримку жінкам в умовах війни, займаються розширенням прав і можливостей для жінок та долають проблеми гендерної дискримінації та домашнього насильства.

Разом із партнерами ми обрали 5 фіналістів, які отримали 5000£ на реалізацію поданих проєктів. 

Сьогодні хочемо розповісти вам про психологічного помічника — чат-бота “Мами. Діти. Емоції. Керуй емоціями, щоб вони не керували тобою”, який розробила ГО “Клуб підтримки вагітності та материнства “Лада”. 

Чат-бот надає швидку психологічну підтримку: за допомогою анонімного тесту допомагає визначити емоцію, яку варто пропрацювати, розповідає про такі емоції як злість, тривога, страх, сум, сором і провина та надає психологічні практики, які допомагають екологічно їх прожити. 

За  місяць роботи чат-ботом скористалися майже 3,500 жінок. Відгуки мам демонструють, що чат-бот ефективно та швидко допомагає полегшити емоційний стан. 

Програма «Підтримка жінок, миру та безпеки в Україні» стала можливою завдяки підтримці Посольства Великої Британії в Україні.