“Підтримка жінок, миру та безпеки в Україні”

“Підтримка жінок, миру та безпеки в Україні”

Продовжуємо знайомство з проєктами-переможцями програми “Підтримка жінок, миру та безпеки в Україні”

Сьогодні поділимось результатами “Школи жіночої взаємоДІЇ” — офлайн курсу з перекваліфікації для жінок Рівненської громади, які вимушено переїхали або втратили роботу внаслідок війни. Реалізовує проєкт Асоціація жінок України “ДІЯ” – Рівне.

Школа взаємодії складається з двох частин: освітнього курсу з підготовки 15 тренерок з фінансової грамотності для школярів та запуск пілотного проєкту під менторством експерток, аби впровадити отримані знання на практиці.

За перший місяць навчання учасниці вже завершили сім освітніх модулів, — а другий місяць повністю присвячений опануванню методологічних тренінгових технік. Учасниці спільно з менторками проводять фінансові ігри для підлітків, практикуючи отримані знання. Попереду коригувальна робота, збір зворотнього зв’язку та рефлексії. Впродовж всього курсу жінки також готуються до самостійної реалізації фінального заходу для 14 дітей, де реалізують розроблені в міні-групах фінансові квести, турніри та ігри.

Програма «Підтримка жінок, миру та безпеки в Україні» стала можливою завдяки підтримці Посольства Великої Британії в Україні.