Сексуальна освіта в Каховці за підтримки “Поруч”

Сексуальна освіта в Каховці за підтримки “Поруч”

Кілька місяців тому вчителі і учні Каховки брали участь в міжнародному проєкті за підтримки ГО Поруч, присвяченому сексуальній освіті. Як донести тему статевого виховання до учнів, наскільки освіченість з даного питання впливає на психологічне і фізичне здоров‘я підростаючого покоління, яким чином уникнути небажаних помилок в стосунках, що таке ґендерна рівність – все це обговорювалось на тренінгу.

Вчителі, що брали участь в міжнародному заході, вже почали практично застосовувати набуті знання. Зокрема в ЗОШ N 1 для 7-го класу проводились бесіди з учнями на тему статевого виховання, що в свою чергу позитивно вплинуло на стосунки дівчат і хлопців в класі саме в період їх статевого дозрівння.
«Діти дорослішають, вже не соромляться називати речі своїми іменами і водночас змінюють своє ставлення один до одного з огляду на фізіологічні особливості статі, психологічні відмінності», – зазначила класний керівник, яка була учасницею тренінгу.
Коли від учнів 11 класу зворотнім зв‘язком надходить відверте прохання до вчителів спілкуватись на подібні теми, – то це і є маленкий успіх для тих викладачів, які мають намір поступово впроваджувати тему сексуальної освіти в наших школах.
Наразі нашими учасниками, що були долучені до міжнародного тренінгу, розробляється доступна для наших дітей програма бесід та заходів, які плануються здійснити вже в грудні цього року. Метою є підвищення рівня обізнаності учнів, прагнення вберегти від проблем та розчарувань в подальшому житті.

Інформація в дописі за посиланням підтверджує, що кроки, спрямовані на розвиток статевого виховання, є цілком слушними та відповідають викликам часу.

Більше інформації за посиланням: https://osvitoria.media/news/shhe-patriotyzmu-ne-navchyly-a-vzhe-pro-seks-treba-shho-pokazalo-opytuvannya-pro-seksualne-vyhovannya-v-shkoli/?fbclid=IwAR3_IyWIMvRBm9KpMnnwE3tUu46zgG_RvSCCMqxzU88q-hsnIxFauPGJsys