Практичні тренінги на Снігурівщині

Практичні тренінги на Снігурівщині

279. Саме така кількість учасників взяла участь у практичних тренінгах, які провели на Снігурівщині майбутні тренери-консультанти з психолого-соціальної допомоги.

Напередодні завершального, четвертого модуля, усі учасники підготовки виконали «домашнє завдання» — провели 35 тренінгів із педагогічними працівниками, дітьми, іншими мешканцями громади.

«В нашому ліцеї було проведено тренінгове заняття для дітей і дорослих “Стрес у житті людини. Як його подолати”, — розповідає Галина Коломоєць, директор Галаганівського ліцею Снігурівської міської ради. — Захід був цікавий і дуже продуктивний. Спілкування дозволило відійти від тяжких реалій сьогодення. Дуже вдячні за проведені заняття. Виникає бажання відвідувати подібні тренінги частіше».

Вже найближчого тижня на учасників підготовки чекає супервізійна сесія, що стане завершальним підсумком пілотного проєкту «Розбудова локальної спроможності у сфері психолого-соціальної підтримки Снігурівської міської територіальної громади», який передбачає підготовку тренерів-консультантів для надання психолого-соціальної підтримки на деокупованих територіях.