Психолого-соціальна підтримка у Снігурівці

Психолого-соціальна підтримка у Снігурівці

Починаючи з травня 2023 року ГО «ВГО «ПОРУЧ» реалізовує на Миколаївщині проєкт «Розбудова локальної спроможності у сфері психолого-соціальної підтримки Снігурівської міської територіальної громади».

Основна мета реалізації проєкту — це мінімізація наслідків психологічного травмування серед найвразливіших груп населення Снігурівської громади та практична підготовка тренерів-консультантів для надання психолого-соціальної підтримки в громаді.

Програма навчання тренерів-консультантів розрахована на чотири модулі й охоплює теоретичне вивчення термінів, понять щодо стресу, травми та ПТСР. Після закінчення навчання підготовлених фахівців буде залучено до психолого-соціальної підтримки й консультування мешканців Снігурівської ОТГ, які зазнали психологічної травми та/або мають ознаки гострого стресу.

Наприкінці травня, протягом трьох днів, тривав перший навчальний модуль, який показав усю важливість і актуальність роботи на деокупованих територіях, адже абсолютна більшість мешканців громади мають різного ступеня психологічні травми.

Проєкт здійснюється за фінансової підтримки Фонду «Партнерство за сильну Україну» (ФПСУ) / Кімонікс Інтернешнл Інк. ФПСУ — багаторічна мультидонорова програма, координатором якої є Міністерство закордонних справ, у справах Співдружності Націй і розвитку Сполученого Королівства (МЗС Британії) та здійснюється у співпраці з Урядом України.