Конкурс на тім-лідерів груп для п’ятиденної поїздки по обміну до Закарпатської області для молоді з Донецької та Луганської областей

Конкурс на тім-лідерів груп для п’ятиденної поїздки по обміну до Закарпатської області для молоді з Донецької та Луганської областей

Передумови

Всеукраїнська Громадська Організація «Поруч» у партнерстві з Дитячим Фондом Німеччини (ChildFund Deutsсhland) оголошує відбір тім-лідера для проведення обмінної поїздки до Закарпатської області в рамках проєкту «Побудова миру в Україні: розвиток у дітей та молоді здібностей до ненасильницького вирішення конфліктів». Мета проєкту: сприяти школам у розвитку миробудування та медіації шляхом поширення культури мирного вирішення конфліктів у дітей та молоді.

Більш детальна інформація про проєкт за посиланням: http://poruch.com.ua/projectsporuch/peaceproject

В рамках проєкту заплановано обмінну поїздку на табір  в Закарпатську область команд з 10 осіб молоді від Донецької та Луганської областей.

Тривалість табору 5 (п’ять) днів;

 Організація тренінгів буде відповідати усім вимогам та рекомендаціям МОЗ та місцевої влади;

Проведення тренінгів відбуватиметься з 26.09 по 30.09.

Цільова аудиторія обмінної поїздки: учні закладів загальної середньої освіти.

Вартість роботи за один день: 1100 грн (Брутто) враховуючи оподаткування.

Додатково покривається вартість транспортних витрат (за наявності первинних підтверджуючих документів), проживання  та надається харчування під час проживання у таборі.

Усі зацікавлені особи мають надіслати резюме та програму обмінного візиту українською мовою.

Програма має включати розпорядок дня, стислий опис культурної програми та активностей.
ВГО «Поруч» надає шаблони необхідних документів та форми для звітності.

До розгляду приймаються спільні заявки від кількох тренерів.

Кінцевий термін подачі заявок: 15 вересня 2020 року на пошту info@poruch.ua

Порядок відбору тім-лідера групи.

Адміністрація школи, на базі якої створено “Клас Миру”, спільно з регіональним координатором від ВГО Поруч проводить конкурсний відбір тім-лідера групи відповідного регіону.

  1. Розглядаються усі подані заявки від кандидатів, що попередньо готові очолити групу та приймати участь в проведенні табору.
  2. Представник адміністрації школи та регіональний координатор від “ВГО Поруч”, на основі інтерв’ю, оцінюють, за 10-ти бальною шкалою з кроком 2, кандидатів за такими критеріями:
  • Досвід;
  • Професійність;
  • Мотивація.
  1. Додатково учасники отримують по 2 бали за участь у кожному із попередніх заходів організованих в рамках проєкту.

Переможець конкурсу обирається, серед учасників, що набрали найбільшу загальну кількість балів, за результатами обговорення Адміністрації школи та регіонального керівника.