“ПОРУЧ” на шляху розвитку молодіжного підприємництва в громадах

“ПОРУЧ” на шляху розвитку молодіжного підприємництва в громадах

4 – 5 серпня у двох невеликих містах Львівщини – Самборі і Дрогобичі відбулись тренінги «Мотивація до підприємництва  та визначення зовнішніх та внутрішніх ресурсів молодого підприємця» в рамках першого етапу проєкту «Об’єднання та підвищення взаєморозуміння української молоді через розвиток молодіжного підприємництва та розбудову місцевих громад Донецької, Львівської, Харківської та Херсонської областей».

Які існують основні бізнес-моделі, де шукати ресурси на власну справу, що потрібно для реалізації власної ідеї; як зрушити з місця на шляху від мрії до реалізації та як вдало вивчити потреби та бажання потенційних споживачів? На всі ці питання, учасники тренінгів шукали відповіді разом з бізнес-тренерками Надією Карплюк та Марією Бугаєнко.

«Залишився дуже задоволений тренінгом і вмотивованим до дій! Особливо вдячний тренерам за мотивацію, відповіді на поставлені питання, а також за додатковий досвід аналізу бізнес-ідеї за моделлю Остервальдера, або як ми її просто називали в університеті – Канва. Чекаю на новий етап проєкту, аби поринути з головою в подальшу розробку своєї бізнес-ідеї!» – ці слова одного з учасників тренінгу, Дмитра Нагорного, досить повно передають атмосферу молодіжного заходу.

Нагадаємо, що в рамках проекту передбачено триступеневу відбіркову систему навчання: тренінги, хакатон, п’ятиденний молодіжний «BissinessCamp». Загалом протягом двох днів було залучено 40 осіб з числа активної молоді Львівщини віком 16-24 роки, з яких на конкурсній основі будуть відібрані учасники другого етапу проєкту – дводенний хакатон. Під час хакатону наймотивованіші учасники тренінгів будуть розробляти власні бізнес-ідеї, готувати презентації та бізнес плани, а фіналісти на конкурсній основі будуть відібрані на участь у «BissinessCamp».

Проєкт реалізує Всеукраїнська громадська організація «Поруч» за підтримки відділу преси, освіти і культури Посольства США в Україні. Регіональним партнером на Львівщині виступає Фонд «Право і демократія».