Тренінг «Мотивація до підприємництва та визначення зовнішніх та внутрішніх ресурсів молодого підприємця»

Тренінг «Мотивація до підприємництва та визначення зовнішніх та внутрішніх ресурсів молодого підприємця»

У Херсоні 5 серпня відбувся тренінг «Мотивація до підприємництва та визначення зовнішніх та внутрішніх ресурсів молодого підприємця» у рамках першого етапу проєкту «Об’єднання та підвищення взаєморозуміння української молоді через розвиток молодіжного підприємництва та розбудову місцевих громад Донецької, Львівської, Харківської та Херсонської областей».

Що таке попит ринку, якими бувають споживачі, форми оподаткування та де шукати ресурси на свої бізнес-ідеї – всьому цьому тренери навчали 21 хлопців та дівчат у Херсоні.

Виявилося, що дехто із учасників вже заснував власний бізнес і успішно втілює його прямо у процесі навчання у вишах і коледжах.

«Я вже півтора роки самостійно веду бізнес, ділиться молода підприємиця, студентка. – Тренінги просто відкрили мені очі на деякі процеси. Здавалося б, це елементарно, але зрозуміти це вдалося лише за допомогою більш досвідчених тренерів-підприємців. Я у захваті від навчання та можливості поспілкуватись з такими людьми», – розповідає дівчина.

Вже 8 та 9 серпня учасники тренінгу взяли участь у Хакатоні, де разом із тренерами створювали бізнес-ідеї, прорахували усі можливі ризики, фінансову і податкову складову, а також прописали план дій з втілення своїх ідей у життя, об’єднавшись у 9 команд.

«Тут я наново повірила у світле майбутнє нашого міста. Якщо наступне покоління підприємців буде таким, як ми побачили сьогодні, я вірю, що у Херсона є всі шанси стати новин економічним центром Півдня України», – розповідає член журі, підприємиця Тетяна.

По завершенні заходу та врученню сертифікатів усі тренери залишились поспілкуватись із молоддю у неформальній атмосфері. Кожен із досвідчених підприємців звертав увагу на те, що навіть ті проєкти, які не знайшли відгуків зараз не можна полишати завтра. Всі вони мають перспективи і їх автори мусять добиватися цілей, покращувати проєкти, набиратись необхідного для втілення досвіду.

До речі, серед учасників хакатону буде обрано 6 щасливчиків, які представлятимуть Херсон на п’ятиденному молодіжному «BissinessCamp».

Слідкуйте за новинами на наших сторінках у Фейсбук та Інстаграм і ви дізнаєтесь про результати відбору першими.

Проєкт реалізує Всеукраїнська громадська організація Поруч за підтримки відділу преси, освіти і культури Посольства США в Україні. Регіональним партнером на Херсонщині виступає Благодійне товариство «Центр суспільних програм»