“ПОРУЧ” З “ТОЛОКОЮ” – ДЛЯ СТУДЕНТІВ З ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЙ

“ПОРУЧ” З “ТОЛОКОЮ” – ДЛЯ СТУДЕНТІВ З ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЙ

Уже півроку ГО «ВГО «ПОРУЧ» разом із партнерами з Коаліції «ТОЛОКА» працює над реалізацією проекту «Громадський супровід інтеграції студентської молоді з числа ВПО і студентів з тимчасово окупованих територій в приймаючі громади Київської, Львівської, Харківської та Херсонської областей».

Минулого року було проведено вісім фокус-груп за участю студентів-переселенців і місцевої молоді, завдяки яким були з’ясовані наявні стереотипні судження в молодіжному середовищі.

З надзвичайним інтересом студентська молодь відвідала тренінги «Інструменти впливу молоді на прийняття рішень у громаді». Разом із нашими експертами та експертами організацій-партнерів вони обговорювали комунікаційну стратегію для демократії участі, інструменти участі для прийняття рішень на місцевому рівні, модель участі молоді та особливості молодіжної політики в Україні.

Саме через участь у тренінгу розпочалось формування студентських команд, які з лютого цього року підключились до проведення дослідження з аналізу молодіжної політики в регіонах.

«З метою проведення якісної аналітики нашою командою розроблено Дерево цілей, дослідження якого буде лежати в основі пілотних Регіональних Програм та фінального аналітичного документу, – розповідає Дмитро Вітвіцький, керівник проекту. – Зараз закінчується формування списку стейкхолдерів в областях реалізації проекту, і колеги розпочинають проведення дослідження. Велика увага приділяється столичному регіону, перед київською командою стоять чималі завдання, проте, впевнений, що усі ці виклики будуть успішно подолані».

Також Дмитро Вітвіцький зазначив, що нещодавно в Харкові та Києві вже були проведені навчальні семінари з механізмів розробки Регіональних Програм розвитку молодіжної політики і соціальної згуртованості місцевого молодіжного середовища. На черзі – аналогічні заходи у Херсоні та Львові.

Проект «Громадський супровід інтеграції студентської молоді з числа ВПО і студентів з тимчасово окупованих територій в приймаючі громади Київської, Львівської, Харківської та Херсонської областей» реалізується за підтримки Фонду розвитку демократії Посольства США в Україні.