“Школа Волонтерів” у Хмельницькому

“Школа Волонтерів” у Хмельницькому

Успішне продовження реалізації «Школи Волонтерів» у різних областях України протягом 2017-2018 рр. та зацікавленість громад у нових знаннях і навичках дозволили розширити горизонти проекту й розпочати 2019 рік із заходу у місті Хмельницький.

26-27 лютого 2019 року «Школу волонтерів: управління проектами» прийняв Хмельницький. Партнером виступила ГО «Агенція сталого розвитку АСТАР» – платформа, де громадські організації, компанії, фундації та ідейні лідери об’єдналися з метою сприяння сталому розвитку регіону.

У проекті взяли участь студенти й викладачі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, члени громадських організацій міста та активні громадяни.

Під час тренінгу учасники отримали не лише знання з історії волонтерського руху, правового статусу волонтерів, діяльності громадських організацій, а й основи проектного менеджменту та навички, необхідні для обговорення рішень, прийнятих місцевою владою.

Оскільки проект покликаний вирішити проблему недостатньої теоретичної та практичної підготовки волонтерів, а також відсутності фахівців, які організовують та координують роботу волонтерів, то під час тренінгу були проведені майстер-класи з управління проектами, лідерства комунікацій і командної роботи.

Крім того, тренерський корпус ГО «ВГО «Поруч» обмінявся з «Агенцією сталого розвитку АСТАР» досвідом написання проектних заявок та реалізації проектів у різних сферах.