Воркшоп у КНЕУ з “Поруч”

Воркшоп у КНЕУ з “Поруч”

 

У понеділок 25 лютого в Київському національному економічному університеті ім. Вадима Гетьмана громадською організацією “ВГО “Поруч”, за співпрацею з Ashoka Young Change Makers Exchange та Robert Bosch Stiftung Foundation, був проведений воркшоп “Purpose-led, connection driven”.

Впродовж дня учасники спілкувалися, медитували, виконували різноманітні вправи, що допомогли згенерувати багато цікавих ідей та отримати більш чітке усвідомлення власних цілей і прагнень. Проводили семінар досвідчені фасилітатори з Європи: Karolina Mazetyte та Maxime Barluet de Beauchesne, які вже впродовж декількох років діляться досвідом зі спілкування та мотивації,  а ми з радістю імплементуємо закордонну методику в Україні в рамках проектів “Поруч”.

Кароліна та Максим запропонували цілий ряд цікавих і креативних вправ, зокрема, учасники малювали квітку особистості та ріку життя. Тренінг відбувався в надзвичайно теплій і дружній атмосфері взаємної поваги; більшість часу робота проходила у групах, де учасники ділилися враженнями та рефлексували. Наприкінці семінару вони зібралися у коло, де провели звукову медитацію, під час якої мали змогу розслабитися та глибше усвідомити отримані знання.

Отриманні вміння підкреслюють важливість гармонії та ментального здоров’я, що так важливі для досягнення життєвих цілей і соціальної взаємодії.

Всім гармонії і розуміння! Слідкуйте за нашими новинами та приєднуйтесь творити зміни  разом і світ стане яскравішим!