Tools for promoting youth entrepreneurship in Georgia – ERASMUS +

Tools for promoting youth entrepreneurship in Georgia – ERASMUS +

Програма Європейського Союзу Erasmus+ почала роботу з підготовки тренерів у сфері популяризації молодіжного підприємництва в сільській місцевості країн Європи.

Учасників міжнародного форуму “Young Entrepreneurs for Community Growth” прийняла доброзичлива сонячна Грузія, де чудові краєвиди та гостинні господарі сприяли дружній атмосфері й ефективному навчанню в інтернаціональних групах.

Завдяки зусиллям ГО «ВГО «Поруч» та ГО «НОВА Енергія», п’ятеро потенційних тренерів з України взяли участь у цьому корисному та перспективному для нашої країни проекті. Протягом двох тижнів учасники форуму з України, Молдови, Вірменії, Грузії, Іспанії та Італії активно вивчали методи неформального навчання, мистецтво публічних виступів, основні бізнес-моделі та різноманітні шляхи залучення інвестицій. Після першого етапу цієї програми наші, вже сертифіковані, тренери повернулися на рідну землю для того, щоб передати свої знання молоді віком від 15 до 19 років. Програма впроваджуватиметься в Мереф’янській та Старосалтівській ОТГ Харківської області. Зараз на активних представників молодого покоління чекають вісім корисних і цікавих семінарів, які нададуть їм можливість розвинути свої підприємницькі здібності або навчитися заробляти гроші своїм розумом та хистом.

Перший етап – це лише початок великої справи, що покликана виховати у нашої молоді здатність креативно мислити, вірно оцінювати можливості та бажання працювати у своєму рідному регіоні.