KORFBALL for SOCIAL Inclusion – ERASMUS+ (Nigde,Turkey)

KORFBALL for SOCIAL Inclusion – ERASMUS+ (Nigde,Turkey)

З 17 по 25 березня у місті Нігде (Туреччина) відбувся волонтерський обмін. Основою даного з’їзду стала ідея впровадження соціальної інклюзії через фізичне виховання, а саме – через спортивні змагання у Корфбол.

Також ця гра спрямована на вилучення із соціуму таких понять як «ксенофобія», «сексизм», «радикальний націоналізм». Корфбол — змішана гра, тобто команда складається з чоловіків і жінок у рівній кількості. Роль жінок і чоловіків однакова. Одному чоловікові дозволено захищати тільки одного чоловіка, а одній жінці – одну жінку. Не дозволено двом захищати одного. Організатори зробили міксовані команди з різних національностей. Таким чином відбувалась прогресивна колаборація між волонтерами різних країн, дівчатами та хлопцями. У даному проекті брали участь волонтерські організації з Іспанії, України, Італії, Литви та Румунії.

Окрім спортивних змагань, організація «Bilgi ve beceri derneği» підготувала лекції, екскурсії та воркшопи. Кожного дня новостворені команди (учасники різних країн) писали свої враження й побажання, таким чином утворювалась чудова взаємодія між коучами та волонтерами. Усі дні проекту були насичені новими знаннями й емоціями.Учасники мали змогу дізнатися про культуру кожної країни-учасниці з середини; чудово цьому посприяв Cultural Evening. За допомогою різних вікторин і конкурсів команди вигравали призи й дізнавались щось нове з культури інших країн, а згодом представляли столи з національними смаколиками.

Одним з найяскравіших став день, проведений у Каппадокії. Це – мальовничий історичний регіон Туреччини, що заворожує своєю стародавньою архітектурою та пейзажами. Кожен день, на світанку, можна спостерігати за здійманням повітряних куль у небо, й це місце стає ще більш атмосферним.

Наприкінці проекту учасники ділилися своїми побажаннями з тренерами проекту, а також писали свої враження один про одного.Перебуваючи під впливом чудової країни та нових знайомств, багато хто прагне брати участь у подібних проектах і покращувати соціальне становище у своїх країнах неординарними способами.

Програма Еразмус продовжує тішити молодь цікавими проектами та щоразу допомогає розвивати нові навички – цього разу все це реалізовано за допомогою організація «Bilgi ve beceri derneği».

Туреччина відкрилась для волонтерів з іншої сторони: дружні люди, чудові місця, у які хочется повернутись і цікаві проекти, що надихають покращувати наш світ.

Автор статті: Катерина Дундук