Підготовка тренерів-консультантів на Миколаївщині

Підготовка тренерів-консультантів на Миколаївщині

Четвертим модулем закінчився основний етап проєкту «Розбудова локальної спроможності у сфері психолого-соціальної підтримки населення Снігурівської міської територіальної громади». Метою проєкту стала підготовка тренерів-консультантів із психосоціальної підтримки населення в цій громаді на Миколаївщині.

Протягом травня — серпня 2023 року 12 педагогічних працівників і практичних психологів закладів дошкільної та загальної середньої освіти набули теоретичних і практичних знань щодо надання першої психологічної допомоги, отримали практичні кейси технік зцілення та роботи в кризових життєвих ситуаціях. Майбутні тренери-консультанти провели 35 практичних тренінгів, учасниками яких стали педагогічні працівники, діти та їхні батьки.

«Наразі на Снігурівщині після деокупації відбувається чимало різноманітних психологічних заходів для громадян і дітей громади. ГО «ВГО «ПОРУЧ» проводить підготовку для керівників і працівників закладів освіти з метою набуття досвіду й навичок із надання психолого-педагогічної допомоги мешканцям громади, — говорить Оксана Забава, начальник відділу освіти Снігурівської міської ради. — Ми дякуємо ВГО «ПОРУЧ» за надання таких практичних навичок. А набуття подібного досвіду дозволить нам самостійно обслуговувати потреби наших мешканців».

І ось урочистий момент: керівник проєкту Дмитро Вітвіцький оголошує про завершення підготовки й переходить до вручення сертифікатів. 104 навчальних і практичних години — саме стільки тривала підготовка тренерів-консультантів.

«Я дуже вдячна організаторам проєкту за те, що вони навчили нас великої кількості методик, які допоможуть подолати стрес не тільки нам самим як тренерам і педагогам, а ще й населенню нашої громади, що дуже постраждало від війни», — каже Ольга Манзюк, директор Калинівського ліцею Снігурівської міської ради.

«ПОРУЧ» висловлює щиру подяку керівництву Снігурівської міської військової адміністрації та відділу освіти міської ради за розуміння й підтримку в організації та проведенні проєктних заходів на території громади.