Волонтерка “Поруч” зі США — на Херсонщині

Волонтерка “Поруч” зі США — на Херсонщині

Цікавою та плідною стала середина листопада для ГО «ВГО «Поруч», молодих мешканців Каховки та Херсона і громадянки США Еймі Чен.

Юна американка, що завдяки своїй активності та прагненню більше пізнавати світ і допомагати в цьому іншим, стала волонтеркою «Поруч». Дівчина перебуває в Україні за програмою наукових обмінів імені Фулбрайта. На Херсонщині ж вона взаємодіяла з місцевою молоддю відразу у двох ракурсах.

Так, з 11 до 16 листопада на базі Каховської гімназії Еймі Чен як носій мови займалася англійською з каховчанами, учнями 4-5-х та 9-11-х класів, хто завчасно висловив бажання та встиг  зареєструватися онлайн за програмою «Англійська мова з носієм у навчальний період». У свою чергу, дівчина отримала і свій новий досвід, проживаючи в каховській родині, що з теплом і турботою прийняла її в своїй домівці на час її волонтерської роботи в Каховці.

А 15 листопада Еймі також побувала в м.Херсон, де в ролі спікера взяла участь у круглому столі з теми: «Інтеграція внутрішньо переміщених осіб: дискусія щодо вдосконалення взаємодії між місцевою владою, громадськими організаціями, громадськістю». У першій частині заходу учасники познайомилися та розповіли, як саме вони працюють над вирішенням питань, пов’язаних з інтеграцією внутрішньо переміщених осіб у Херсонській області. В другій половині дискусії було запропоновано обговорити проблеми, з якими учасники стикаються у своїй роботі, та визначити шляхи їх вирішення. Представники влади та громадських організацій повідомили, що основними проблемами є участь внутрішньо переміщених осіб у виборах та питання, пов’язані з житлом. Вирішення цих проблем учасники вбачають у покращенні та вдосконаленні співпраці між центральною та місцевою владою, неурядовими організаціями та міжнародними донорами. Активісти ГО «ВГО «Поруч» продовжать й далі волонтерські традиції.

 

https://www.facebook.com/watch/?v=419639355606042