П’ять років співпраці з управлінням закладів вищої освіти, професійної освіти та прогнозування цільових програм КМДА

П’ять років співпраці з управлінням закладів вищої освіти, професійної освіти та прогнозування цільових програм КМДА

ГО «ВГО «Поруч» п’ятий рік поспіль співпрацює з управлінням закладів вищої освіти, професійної освіти та прогнозування цільових програм при Департаменті освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради  (Київської міської державної адміністрації) в рамках проєкту «Школа лідерства». Школа лідерства — це платформа для розвитку та самовираження молоді, розкриття лідерського потенціалу, розвитку активної громадянської позиції. Школа лідерства містить у собі декілька компонентів розвитку, а саме — інтелектуальний та емоційний, а також створення умов для подальшого розвитку міжкультурних компетенцій.

Перший тренінг «Три культури» провів Данило Тищенко, адміністративний директор ВГО «Поруч». Під час тренінгу учасники мали можливість набути навичок міжкультурної комунікації, взаємодії для прийняття рішень, толерантності.

У співпраці з Міжнародною Федерацією Миру Наталія Машир провела воркшоп «Мир залежить від нас». Учасники тренінгу мали можливість зрозуміти, що кожен з нас може створити середовище; від рішень кожного з нас залежить майбутнє планети.

Тищенко Марія провела рольову гру з демократичних інструментів. З’ясували переваги й недоліки залучення громадян до місцевого самоврядування. Виконуючи ролі, учасники зрозуміли загальну методику забезпечення ефективної участі громадськості в прийнятті рішень.

Наша головна ціль — сприяти розвитку лідерського потенціалу молоді шляхом створення умов для підвищення компетенцій лідерів нової генерації.