ВГО “Поруч” представляє Україну в інтернаціональному проекті Троя

ВГО “Поруч” представляє Україну в інтернаціональному проекті Троя

Усім вітання від команди «Поруч» із сонячної Греції. Наша команда представляє Україну в інтернаціональному проекті Троя.
Вже кілька днів ми комунікуємо у групах з різними культурами, менталітетом, мовами і так далі, але знаходимо спільну мову і комунікацію у досягненні кращих результатів під час челенджів, проєктних завдань та творчих викликів.
Через мистецтво ми піднімаємо важливі соціальні теми і висвітлюємо проблеми сьогодення. Проєкт пронизаний тематикою античної Греції, а краще зануритись в атмосферу і спіймати вайб античної міфології допомагають перевтілення у костюми, тематичний мейк ап та тімбілдінг, де цілісність команди стає міцнішою з кожним днем.
Більше ніж 40 людей з усіх куточків Європи досліджують істинне значення мудрості, любові, краси, значення і роль жінок під час війни та розуміння втрати.
Учасники сповнені неймовірних вражень, здобули новий досвід, оскільки неформальна освіта є базою будь-якого проєкту Еразмус+.
Наші партнери CultureClash4U завжди роблять особливим і захоплюючим будь-який проєкт, котрий учасники довго згадують з теплом.
А тут дійсно дуже тепло, та під час челенджів та битви команд тут стає не просто тепло, а спекотно. Слідкуйте за нашими новинами проєкту Троя.