Волонтери “Поруч” – учасники літньої школи у Литві

Волонтери “Поруч” – учасники літньої школи у Литві

Знову команда українців прибула з чергового навчального візиту. На цей раз то була літня школа Youth to Youth Summer School 2018  у  навчальному центрі “Daugirdiskes” (Литва).

Провідною темою школи стало соціальне підприємництво та сталий менеджмент проектів.

Даний молодіжний проект зібрав 15 неймовірних учасників з усіх куточків Європи і не тільки. Ми – за рівні можливості в суспільстві, тому учасники не зазнали жодних дискримінацій! Молодь, що тільки робить перші кроки на шляху соціального розвитку, та досвідчені експерти – всі мали можливість долучитись.

З нами працювали четверо досвідчених, успішних у своїх справах тренерів, котрі ділилися своїм досвідом і знаннями та давали мудрі,  дружні поради протягом проекту.

Yasir Syed, Marco Valente, Karolina Mazetyte, Saida Ibrahimava – люди, що привнесли, так чи інакше, добрий вклад у кожного з нас.

Під чітким керівництвом цих завзятих тренерів ми наполегливо працювали по вісім годин щодня, а саме – над такими темами як:

– сталий розвиток проекту/організації та ін.;

– від ідеї до стійкої ініціативи;

– маркетинг та брендинг;

– стійкий-Я (управління стресом, розуміння вашої сили);

– фаундрайзинг (або де взяти гроші для старт-апу), тощо.

Кращий відпочинок – це зміна діяльності, тому кожного вечора в нас була творча програма для душі, де ми об’єднувалися командами та змагалися за перемогу, але, як завжди, перемагає дружба!

Міжкультурний вечір та час біля багаття, нові друзі та англійська мова 24/7, – що може бути краще? Лише усвідомлення, що волонтер живе в кожному з нас!

Ця поїздка стала корисною для саморозвитку кожного учасника і дала поштовх працювати й вдосконалювати себе та світ навколо нас!