З теплом у кожен дім

З теплом у кожен дім

ГО «Поруч» з партнерами забезпечило мешканців громад, оселі яких зазнали руйнувань, буржуйками та дровами.
Село Мирне Шевченківської громади межує з Херсонщиною і у 2022 році опинилося в епіцентрі бойових дій, і зараз потерпає від обстрів. Тут не залишилось жодного непошкодженого домоволодіння.

Сергій Миколайович проживав в Мирному більше тридцяти років. У активну фазу бойових дій був вимушений виїхати у більш спокійне місце. Повернулись з дружиною у напівзруйновану оселю – відсутнім був дах, стеля в деяких кімнатах, вибиті вікна, розбита система газопостачання.

Помалу відновлюють помешкання, про газ в будинку поки і не мріють, бо процес відновлення довгий. Тому встановлена представниками ГО «Поруч» буржуйка – це рятівниця, яка наповнила оселю пенсіонерів теплом.

«Помаленьку все відбудуємо, відновимо. Дах вже є, вікна вставили. Води можна принести, без світла пересидіти, а ось без тепла в холодну пору важко. Ще й дров чотири куби до буржуйки привезли. Це взагалі – скарб. Ми дуже вдячні, що нас не залишають на одинці з бідою», – ділиться радістю Сергій Миколайович.

Загалом в селах Воскресенської, Веснянської та Шевченківської територіальних громад Миколаївської області представниками ГО “Поруч” в партнерстві з міжнародною французькою гуманітарною організацією Acted було встановлено 56 буржуйок та 84 домогосподарства забезпечено колотими дровами.