ПОРУЧ з Молодіжним підприємництвом у Баку

ПОРУЧ з Молодіжним підприємництвом у Баку

2 – 10 травня ГО «ВГО «Поруч» взяла участь у Міжнародному тренінгу «Get Ready for Life – Youth Entrepreneurship Education for Personal Development», що відбувся в столиці Азербайджану Баку. Організаторами заходу виступили Міністерство молоді та спорту Азербайджанської Республіки, Азербайджанський молодіжний фонд при Президентові Азербайджанської Республіки, Рада державної підтримки неурядових організацій при Президентові Азербайджанської Республіки та Європейська Комісія – програма «Youth in Action».

Навчальний курс був спрямований на те, щоб ознайомити молодіжних працівників з концепціями, підходами та методологіями навчання молодіжному підприємництву задля сприяння концептуальному розумінню засобів, заходів і  наслідків навчання підприємництву.

Основними складовими курсу було навчання підприємців для розвитку м’яких навичок (комунікативні навички, робота в команді, співпраця, адаптивність, вирішення проблем, вирішення конфліктів) та підприємницького мислення.

Програма містила в собі широкий спектр заходів – від лекцій до  різноманітних змагань на відкритому повітрі. Серед учасників були представники студентських спілок, неурядових організацій і асоціацій з Азербайджану, Грузії, Туреччини, Литви й України.

Учасники мали можливість здобути корисні навички в області дизайну, краудфандингу, управління проектами та підприємництва під час командних воркшопів та ігор, таких як «театр  стартапу», «терапія відмовами» на відкритому повітрі та рольова гра «акули». Під час виконання завдань кожна група  розробила власну ідею стартапу, представила  її іншим учасникам і  незнайомцям на вулицях Баку як частину вправи на «ліфтову презентацію».

Ще однією важливою частиною проекту стали культурні вечори. Учасники відкрили  для себе багато цікавих фактів про Азербайджан та інші представлені країни, скуштували страви національної кухні, дізналися багато про народну музику, танці та чудово провели час у вельми дружній і затишній неформальній атмосфері.