Ювілейна “Школа волонтера” від”Поруч”

Ювілейна “Школа волонтера” від”Поруч”

24 травня відбувся ХХХ ювілейний захід від проекту «Школа Волонтера». У Київському університеті імені Бориса Грінченка зібрались студенти, що підтримують цю ініціативу та зацікавлені у волонтерській діяльності як у течії для подальшого розвитку.

Коучі проекту Марина Поліщук та Надія Говорун ознайомили учасників з головними аспектами лідерства, тімбілдінгу та соціального проектування. Обмін думками й досвідом відбувався в інтерактивно-просвітницькому форматі. Відтак молодь мала змогу окреслити ідеї командних проектів, спрямованих на вирішення найгостріших суспільних проблем, налагодити комунікацію та позмагатися за першість у тематичних квестах.

Активність позиції студентів проявлялась через візуалізацію та проектування власної ініціативи, що могла б стати в нагоді суспільству. Саме такі завдання спрямовані на отримання волонтерських навичок і консолідацію в колективі.

По завершенню «Школи Волонтера» всі учасники отримали сертифікати за участь і обмінялись враженнями та майбутніми планами. Наступний захід очікується влітку, тож чекайте і не проґавте можливість.

“Школа Волонтера – проект для кожного, хто вважає за свій обов’язок вдосконалювати себе та суспільство, тож не пропусти наступний захід, юнний волонтере!”