День захисту дітей на Миколаївщині

День захисту дітей на Миколаївщині

27 травня на запрошення БФ «Джавлен» волонтери ГО «ВГО «Поруч» спільно з іншими волонтерськими організаціями Миколаївської, Одеської, Львівської областей взяли участь в організації святкових заходів із нагоди Дня захисту дітей для наймолодших жителів Первомайської селищної територіальної громади. До свята також приєдналися волонтери з Польщі й Америки.

Святкові заходи відбулися на чотирьох локаціях: у селах Новомиколаївка, Квітневе, Білозірка та в селищі міського типу Первомайське. Загалом у різноманітних заходах узяли участь близько 700 осіб.

Окрім радості від роботи аніматорів, дітлахи отримали подарунки — іграшки, одяг, книжки, солодощі.

Від благодійного фонду Renegade Relief Runners будинкам культури Новомиколаївки, Білозірки та Первомайського було передано набори ігор для командних вуличних ігор.

У межах акції «Українським дітям — українську книгу» ВГО «Поруч» передала для Дитячого простору Білозірського будинку культури дитячі книжки. Безпосередньо маленьким учасникам свята наші волонтери роздавали іграшки: кубики «Дики тварини», ігри настільні, скакалки, Фрізбі, розвивальні набори, тісто для ліплення, головоломки, іграшки «Чарівна спіралька», крейди тощо. Іграшки були куплені завдяки фінансової допомоги наших партнерів POMOZI.BA

Усі волонтери намагалися створити для малечі свято. І їм це вдалося!