РЦПЛ СПІЛЬНО З “ПОРУЧ” АНОНСУЮТЬ ЛІТНЮ ШКОЛУ З МІЖНАРОДНОГО ГУМАНІТАРНОГО ПРАВА

РЦПЛ СПІЛЬНО З “ПОРУЧ” АНОНСУЮТЬ ЛІТНЮ ШКОЛУ З МІЖНАРОДНОГО ГУМАНІТАРНОГО ПРАВА

З 21 по 26 серпня 2023 року Регіональний центр прав людини в партнерстві зі Всеукраїнською громадською організацією “Поруч” проводить Літню школу з міжнародного гуманітарного права.
Запрошуємо взяти участь студентів IV–VI курсів та випускників юридичних факультетів/інститутів, які хочуть поглибити знання з міжнародного гуманітарного права й отримати практичні навички для майбутньої кар’єри!
Дата: 21–26 серпня 2023 рокуМісце проведення: Україна, Львівська область 

Під час навчання в школі ви дізнаєтеся про:

  • природу порушень міжнародного гуманітарного права;
  • міжнародні механізми захисту прав людини та відповідальності за міжнародні злочини;
  • проблемні питання кваліфікації та покарання за геноцид; 
  • воєнні злочини, колабораціонізм і злочини проти культурної спадщини;
  • переміщення та депортації в контексті російсько-української війни;
  • забезпечення прав жертв і взаємодію з Міжнародним кримінальним судом

та багато іншого.
Для викладання буде запрошено українських і міжнародних експертів із міжнародного права.
Школа допоможе учасникам сформувати необхідні навички для ідентифікації порушень норм МГП (МКП, МППЛ) і вибору конкретних способів захисту, а також буде корисною тим, хто бачить себе майбутнім фахівцем у міжнародному праві та прагне розвиватися в цій сфері.
Найкращі випускники Літньої школи отримають можливість пройти стажування в Регіональному центрі прав людини — організації, яка документує міжнародні злочини РФ з 2014 року та інтенсивно співпрацює з МКС (зокрема, підготувала повідомлення щодо відповідальності російських посадовців за насильницьку передачу дітей з однієї групи до іншої, яке лягло в основу рішення МКС про видачу ордерів на арешт Путіна та Львової-Бєлової).
Для участі в Літній школі треба заповнити реєстраційну формуhttps://forms.gle/BfbHmS7JFDKaRhk7A. Кінцевий термін подачі заявки: 7 липня 2023 року.Кандидатів буде проінформовано про результати розгляду їхніх заявок не пізніше за 21 липня 2023 року
Організатори забезпечують навчальну програму, трансфер до місця проведення Літньої школи, проживання, харчування, страхування та соціальні активності. Зокрема, ГО «ВГО “Поруч”» опікуватиметься створенням справжніх дружних команд з учасників програми задля їхньої подальшої соціальної згуртованості, яка стане запорукою успішної спільної роботи щодо розв’язання нагальних для всієї країни питань, а також у побудові власної професійної кар’єри кожного учасника.
Чекаємо на ваші заявки та побачимося на Літній школі з МГП!
* Проєкт реалізується за фінансової підтримки Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні.