Координаторка прес-служби “Поруч” поділилася враженнями від STUDY TOURS TO POLAND

Координаторка прес-служби “Поруч” поділилася враженнями від STUDY TOURS TO POLAND

Якщо ти досі не знаєш куди спрямувати свою енергію та як урізноманітнити навчальний процес, то цей пост для тебе!
Краків 2019. Нова відмітка у моєму щоденнику спогадів і за неї я дякую крутому проєкту STUDY TOURS TO POLAND.
STP організовують навчальні візити до Польщі для студентів з різних країн (Україна, Росія, Білорусь).🇮🇩🇷🇺🇺🇦🇧🇾
Варто сказати, що STP відбувається у багатьох містах Польщі, неочікувано для себе я потрапила до Кракова (це мега вдача, бо хотіла саме туди).
Краків зустрів нас похмурою погодою, ситуацію виправили учасники, організатори й події програми.
Першим відкриттям стали Татри. 9 кілометрів в одну сторону і назад, змоклі ноги, слизька дорога, але командний дух вже в перші дні об’єднав нас. Таке знайомство «закріпив» культурний вечір, де всі учасники репрезентували свої країни. Інтерактиви, традиції, смаколики й всі вже ніби знайомі багато років.
Таких насичених днів було ще вдосталь. Іноді здавалось, що проєкт називається «Встигни все і навіть більше у Кракові».


За 9 днів ми більше заглибились у Європейські цінності та права людини. Знання дуже легко освоювались, адже все відтворювались на практиці за допомогою вікторин та інтерактивів. Ознайомились з поняттям «асертивне спілкування» та методиками ефективної комунікації задля того, щоб мати позитивні результати бесід й при цьому не обважувати думки інших. Далі на нас чекав блок «усна історія». Ця тема також стала для нас відкриттям і цікавим експериментом, який хочеться також випробувати й пізнати вповні його користь і ефективність, адже під час творення «продукту» відбувається саме усвідомлення.

Культура міста для нас відкрилась під час екскурсії по Кракову. Музеї, галереї, костели створюють колорит містечка і занурюють у минуле. Історії про війну, Гетто, концентраційні табори не лишають байдужими нікого. Запам’ятати усі найважливіші пам’ятки і символи міста було складно, адже Краків багатий на вражаючі місця, але точно не забули, що символи – бублики, голуби і карети. Усі отримані знання нам знадобились на підсумковому квесті у якому згодом перемогла дружба!

Ще багато чого можна сказати, бо ці дні були сповнені енергії, вражень, несподіванок. Дякую за теплу атмосферу Кракову і усім, хто був поруч, ми стали справжньою сім’єю.