“ПОРУЧ” із Бородянкою

“ПОРУЧ” із Бородянкою

У партнерстві з ACTED Ukraine (французька гуманітарна неурядова організація, місія якої — рятувати життя та підтримувати людей у задоволенні їхніх потреб) громадська організація «Всеукраїнська громадська організація «ПОРУЧ» передала світлодіодні Led-ліхтарі (акумуляторні із сонячною панеллю), павербанки, портативні обігрівачі, портативні інфрачервоні газові керамічні обігрівачі-плити (2 в 1) та запасні цангові балони до них 150 домогосподарствам Бородянської територіальної громади Київської області, постраждалим від збройного конфлікту (сім’ї, що мають троє та більше дітей віком до 10 років, у яких житло зазнало пошкоджень або зруйновано, одинокі літні люди віком 75+ років). Надання зазначеної допомоги здійснювалося в рамках проєкту «Реагування на багатогалузеві гуманітарні потреби внутрішньо переміщених осіб і постраждалого від конфлікту населення в Україні», що фінансується Українським гуманітарним фондом (UHF) Управління ООН із координації гуманітарних справ (OCHA).

«Будинок мій зруйнований… Мені міжнародні організації відбудували дах і вставили вікна… а речей ніяких немає… навіть зараз я прийшла не у своєму… Люди, дякую, мені допомагають… У мене пенсія гарна — «чорнобильська», але я ж витрачаю багато на ремонт… більш того ми платимо за газ із лютого минулого року…тому надані ACTED та ГО «Поруч» товари для обігріву й освітлення дуже потрібні. Дякую щиро», — каже 84-річна Зінаїда Онишкова з Бородянки.

«Жилося раніше добре. А тепер усі сили треба направляти на відбудову колишнього життя. Ми багатодітна родина — 10 дітей. Слава Богу, що наш будинок уцілів, але вщент зруйновано новий будинок, який ми побудували новоодруженому старшому сину. Ми раді будь-якій допомозі, тому що навіть павербанк чи ліхтарик завжди є потрібним при житті в селі», — каже подружжя Олександра та Софії Латиговських із села Дружня Бородянківської територіальної громади.