Школа Миру – 3 когорта

Школа Миру – 3 когорта

Важливість володіння методами ненасильницької комунікації в нашій країні, на жаль, зростає у зв’язку з конфліктами, які виникають у шкільному середовищі і не тільки. Тож наш проєкт не втрачає своєї актуальності та несе цінність для суспільства!Провівши дослідження, ми отримали результати стосовно природи виникнення та особливостей конфліктів серед дітей і молоді України в умовах сьогодення.

Проаналізувавши дану інформацію, наша команда розробила план подальших кроків, щоб імплементувати найкращі практики миробудування та згуртованості.Ми відкриваємо дітям нові горизонти світогляду та намагаємося закладати цінності сталого розвитку задля їхньої впевненості в щасливому, а, головне, мирному майбутньому.Ми пам’ятаємо усмішки юних учасників проєкту під час знайомств, очі сповнені жаги до звершення добрих справ і навчанню нового, а також щирі сльози в кінці обмінних поїздок, коли нові друзі роз’їджаються по своїм домівкам і містам, але це лише початок теплих дружніх стосунків молоді та педагогів з різних регіонів України, котрі змінюють наше сьогодення і майбутнє країни.

Активними учасниками проєкту є педагоги та вчителі, які також беруть участь у тренінгах та воркшопах. Це справжні супергерої та героїні, котрі протягом проєкту намагаються освоїти нові знання та ліпше пізнати своїх учнів і побудувати з ними місток довіри та комунікації досить успішно.

Мурали в класах Миру, котрі було створено в рамках проекту є гарним прикладом сталості та результатів колективної роботи всієї команди, а також художників, їхніх організаторів і натхненників. Модерні об’єкти мистецтва несуть не лише еститичну функцію в шкільному інтер’єрі, а також нагадуватимуть про вічні цінності миру, добрих людяних стосунків і загалом про красу цього світу без конфліктів, непорозумінь та насильства.Команда Поруч радіє, що вдалося залишити приємні спогади у кожного учасника та гостя проєкту «Школа Миру» і обіцяє, що далі буде!