Школа Волонтерів

Старт проекту «Школа Волонтерів» Всеукраїнською громадською організацією «ПОРУЧ» відбувся в рамках проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», що є однією з Ініціатив інфраструктурної програми для України, які фінансуються німецьким урядом та виконуються німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Ініціативи були націлені на допомогу регіонам з найбільшою кількістю внутрішньо переміщених осіб, а саме: Харківська, Дніпропетровська та Запорізька області.
Школа волонтера – це інструмент надання лідерам нової генерації інформації про практичні інструменти використання  волонтерських активностей для розвитку своїх громад. Цей  проект  дає  можливість  розширити  власне  уявлення  про волонтерський  рух  та  його  роль  у  всіх  сферах суспільного життя, налагодити контакти з громадськими активістами свого регіону, стати агентами змін в своїй громаді, зробити власний внесок у розбудову громадянського суспільства в Україні.
Починаючи з лютого 2017 і по теперішній час ВГО “Поруч” продовжила вести даний проект самостійно і на сьогодні нашими експертами відвідано понад 20 міст України

 

0 Міст
0 Учасників
0 Тренерів

Новини Школи